“Betimi për Drejtësi” trajton temën e korrupsionit në burgje

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” për arrestimet e zyrtarëve të burgjeve të përfshirë në korrupsion.
Çfarë kontrabanduan oficierët korrektues të burgut të përfshirë në afera korruptive? Çfarë po bëhet për ndaljen e pazarllëqeve me të drejtat dhe beneficionet e të burgosurve? Çfarë hetimesh po zhvillohen për korrupsion në burgje pas deklarimeve të Bujar Bashës në emisionin “Betimi për Drejtësi”? Kush është fajtor që policia e EULEX-it ndjek për të arrestuar persona, të cilët gjenden në vuajtje të dënimit?
“Betimi për Drejtësi” sonte prej orës 23:30 minuta në RTK1.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë