“Betimi për Drejtësi” sonte sjellë rrëfimin ekskluziv të burgosurave Natali Velija dhe Besarta Kastrati Harxhi

“Betimi për Drejtësi”

Sonte në emisionin “Betimi për Drejtësi” do të ndiqni rrëfimin ekskluziv të të burgosurave në Qendrën Korrektuese të Femrave në Lipjan, në mesin e tyre rrëfehet Natali Velija dhe Besarta Kastrati Harxhi. Ndiqeni rrëfimet e tyre, sonte prej orës 21:00 në emisionin “Betimi për Drejtësi” në RTK1.

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë