Betimi për Drejtësi 285: Mashtrimet në blerjet online

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Në emisionin “Betimi për Drejtësi” u trajtua tema e mashtrimeve në blerjet online.

  • Çfarë thonë qytetarët që kanë rënë pre e mashtrimeve gjatë blerjeve online?
  • Si trajtohen këto raste nga organet përgjegjëse?
  • Sa janë të besueshme faqet që mundësojnë blerjet online?
  • Çfarë parasheh Ligji i ri për Mbrojtjen e Konsumatorëve rreth blerjeve online?

Për këto dhe më shumë, ndiqeni emisionin “Betimi për Drejtësi” me titull “Mashtrimet në blerjet online”, i cili transmetohet çdo të shtunë nga ora 20:10, në KTV, TV Arta dhe “Betimi për Drejtësi”. /BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë