Betimi për Drejtësi 280: “Lufta” për mbrojtjen e markave tregtare

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

“Betimi për Drejtësi” trajton “Lufta” për mbrojtjen e markave tregtare.

Si është rregulluar funksionimi i markave tregtare në Kosovë?
Kush pretendon se ia kopjoi markën tregtare?
Çka thonë njohësit e kësaj fushe?
Sa mallra false ka konfiskuar Dogana e Kosovës?

Për këto më shumë, ndiqeni hulumtimin e emisionit “Betimi për Drejtësi” me titull “Lufta” për mbrojtjen e markave tregtare”, i cili transmetohet në KTV, TV Arta dhe “Betimi për Drejtësi”. /BetimipërDrejtësi

 

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë