BADIVUKU: AKUZAT NDAJ MEJE NUK QËNDROJNË

“Betimi për Drejtësi”

Prokurorja Vahide Badivuku, në një intervistë për emisionin “Betimi për Drejtësi” flet për siç thotë ajo, pretendimet ndaj saj të Kryeprokurorit të Prokurorisë Themelorenë Mitrovicë, Shyqri Syla. Ndiqeni se çfarë thotë ajo për fuqinë e saj dhe mostrajtimin e rasteve ndaj saj nga Zyra e Prokurorit Disiplinor?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë