Avokati Skender Musa: Po akuzohen të dobëtit

“Betimi për Drejtësi”

Mbrojtësi i të akuzuarit në këtë rast Mevludin Beqirit, avokati Skender Musa, i quajti absurde veprimet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, e cila nuk ka hetuar e akuzuar profesorët dhe personat përgjegjës. Sipas tij në këtë rast të dobëtit ishin studentët të cilët po akuzohen për korrupsion në UP. Ndiqni se çfarë thotë ai?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë