Arrestohet i dyshuari për dhunim të një të miture në Prizren

Një person është arrestuar nën dyshimin se ka dhunuar një të mitur në Prizren.

Me vendim të Prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“I dyshuari mashkull kosovar është shoqëruar në polici nën dyshimin se i njëjti ka keqpërdorur seksualisht viktimën femër kosovare (të mitur). Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia./BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë