AKUZAT NDAJ PROKURORES VAHIDE BADIVUKU (EMISIONI I PLOTË)

“Betimi për Drejtësi”

Ndiqeni intervistën me prokuroren Vahide Badivuku, e cila është duke u përballur me një proces gjyqësor, për shkak të akuzave të ngritura ndaj saj për ryshfet dhe keqpërdorim të detyrës. Ndiqeni se çfarë thotë Badivuku për akuzat ndaj saj?

 

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë