Aksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen tre persona

Raporton: “Betimi për Drejtësi”

Prishtinë – Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e  sotme në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar tre persona, raporton “Betimi për Drejtësi”.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, ku thuhet se në aksident ishin të përfshira tri automjete dhe se me aksidentin.

“Në afërsi Sllatinës rreth orës 14:00 është raportuar se për një aksident trafiku. Të përfshira kanë qenë tre automjete dhe është raportuar se tre persona kanë marrë lëndime trupore. Njësiti i trafikut është marrë me rastin”, thuhet në njoftim./BetimipërDrejtësi

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë