A USHTROI NDIKIM KRYEPROKURORI SHYQYRI SYLA TEK VAHIDE BADIVUKU? (VIDEO)

“Betimi për Drejtësi”

Kryeprokurori Shyqyri Syla në një intervistë për emisionin “Betimi për Drejtësi”, ka folur për ndikimet politike, ndërhyrjet në rastet konkrete të prokurorëve dhe akuzat ndaj tij të prokurorës së akuzuar për korrupsion Vahide Badivuku. Ndiqeni se çfarë thotë për këto çështje Kryeprokurori Syla ?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë