A JU DHANË KRYEPROKURORIT TË SHTETIT KOMPETENCAT E KËSHILLIT PROKURORIAL TË KOSOVËS?

“Betimi për Drejtësi”

Në emisionin “Betimi për Drejtësi” u debatua nga përfaqësuesit e shoqërisë civile dhe anëtarit të Këshillit Prokurorial rreth kompetencave që KPK ja ka dhënë Kryeprokurorit të Shtetit përmes rregullores në kundështim me ligjin. Ndiqni se çfarë thonë ata?

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni mirë me këtë, por ju mund të hiqni dorë nëse dëshironi. Prano Lexo më shumë